top of page

Recepciós

Szállodánk a Harkányi Gyógy- és Strandfürdőtől 700 méterre található, egy nyugodt, ősfás környezetben. 2024-ben nagy százalékban felújítottuk, 23 design szobával rendelkezünk, köztük kétágyas, háromágyas, és családi szobák. Étkeztetést tekintve büféreggelit kínálunk vendégeinknek.

DSC02456.jpg

Főbb feladatok

  • Vendégek fogadása és elutaztatása

  • Szobafoglalás és levelezés német, angol, vagy cseh nyelven

  • Szobaértékesítésben való részvétel, tanácsadás a vendégek részére

  • Vendégek tájékoztatása

  • A telefonközpont kezelése, hívások fogadása, emailek megvalászalása

Elvárások

  • Informatikai ismeretek

  • Német, angol, vagy cseh nyelv ismerete szóban és írásban

  • Felelősségteljes munkavégzés

  • Az emberekkel való foglalkozás szeretete

  • Ápolt külső és igényes megjelenés

  • Nyitott és kommunikatív személyiség, rugalmasság és motiváltság

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony

  • Versenyképes fizetés

  • Heti munkarend

  • Betanítás

  • Könnyen megközelíthető

  • Családias légkör, segítőkészség

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk az eszter.franyo@arboretumharkany.hu email címre.

bottom of page